Sfax Railways
CS Chebba vs Sfax Railways
Sfax Railways перемагає CS Chebba з рахунком 2–1 у турнірі «Ligue 2».
Матч-центр
Стежте за матчем, щоб обрати сповіщення.
Підсумок матчу
Sfax Railways перемагає CS Chebba з рахунком 2–1 у турнірі «Ligue 2».
Фінальний свистокГоли та ключові події
Усі події →-
52′
Звичайний гол Sfax Railways -
59′
Звичайний гол Sfax Railways -
82′
Звичайний гол CS Chebba
Попередні зустрічі
Попередні зустрічі →CS Chebba 0:0 Sfax Railways · 17.01.2026
Sfax Railways 0:0 CS Chebba · 20.09.2025
Sfax Railways 3:0 CS Chebba · 22.02.2025
Турнірний контекст
Турнірна таблицяНаявний знімок турнірної таблиці · Цей матч показано в контексті поточної боротьби в таблиці.
Головні події
Дані наживо можуть оновлюватися із затримкою
CS Chebba
Sfax Railways
Sfax Railways
CS Chebba
Очні зустрічі
Останні 4 матчі: CS Chebba 0, нічиї 3, Sfax Railways 1.
CS Chebba
Sfax Railways
Останні зустрічі
4 Матчі
CS Chebba
Sfax Railways
Sfax Railways
CS Chebba
Sfax Railways
CS Chebba
CS Chebba
Sfax Railways
Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватись.
Обговорення матчу
Поділіться думкою про матч. Зберігайте повагу й футбольний фокус.
Будьте першим, хто спокійно поділиться думкою.