Tegevajaro Miyazaki
Jubilo Iwata vs Tegevajaro Miyazaki
Tegevajaro Miyazaki перемагає Jubilo Iwata з рахунком 1–0 у турнірі «Emperor Cup».
0
1
Результат після додаткового часу
Tegevajaro Miyazaki переміг у матчі.
Матч-центр
Стежте за матчем, щоб обрати сповіщення.
Підсумок матчу
Tegevajaro Miyazaki перемагає Jubilo Iwata з рахунком 1–0 у турнірі «Emperor Cup».
Після додаткового часуГоли та ключові події
Усі події →-
109′
Звичайний гол Tegevajaro Miyazaki
Попередні зустрічі
Попередні зустрічі →Jubilo Iwata 1:2 Tegevajaro Miyazaki · 12.06.2024
Турнірний контекст
Турнірна таблицяНаявний знімок турнірної таблиці · Цей матч показано в контексті поточної боротьби в таблиці.
Головні події
Дані наживо можуть оновлюватися із затримкою
Jubilo Iwata
Tegevajaro Miyazaki
109'
Звичайний гол
Очні зустрічі
Tegevajaro Miyazaki веде в очних зустрічах: Jubilo Iwata 0, нічиї 0, Tegevajaro Miyazaki 1.
Jubilo Iwata
Нічиї
0
Матчі
Tegevajaro Miyazaki
Матчі
1
Голи 1:2
Останні зустрічі
1 Матчі
Jubilo Iwata
Tegevajaro Miyazaki
Останні матчі команд
Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватись.
Обговорення матчу
Поділіться думкою про матч. Зберігайте повагу й футбольний фокус.
Будьте першим, хто спокійно поділиться думкою.