HJK Helsinki
HJK Helsinki vs KuPS
KuPS перемагає HJK Helsinki з рахунком 4–0 у турнірі «Veikkausliiga».
Матч-центр
Стежте за матчем, щоб обрати сповіщення.
Підсумок матчу
Автори голів: Petteri Henri Juhana Pennanen, Arttu Heinonen.
Фінальний свистокГоли та ключові події
Усі події →-
12′
Червона картка HJK Helsinki -
41′
Гол Petteri Henri Juhana Pennanen -
53′
Гол Petteri Henri Juhana Pennanen -
79′
Гол KuPS -
84′
Гол Arttu Heinonen
Статистика матчу
Повна статистика →
HJK Helsinki
KuPS
Склади
Переглянути склади →KuPS
4-4-2Записано гравців стартового складу: 9
HJK Helsinki
4-1-4-1Записано гравців стартового складу: 11
Попередні зустрічі
Попередні зустрічі →KuPS 1:1 HJK Helsinki · 26.04.2026
HJK Helsinki 0:2 KuPS · 09.11.2025
KuPS 3:1 HJK Helsinki · 19.10.2025
Турнірний контекст
Турнірна таблицяНаявний знімок турнірної таблиці · Цей матч показано в контексті поточної боротьби в таблиці.
Інші матчі турніру
Головні події
Дані наживо можуть оновлюватися із затримкою
HJK Helsinki
KuPS
Статистика матчу
Дані наживо можуть оновлюватися із затримкою
HJK Helsinki
KuPS
Статистика гравців
HJK Helsinki
Хв 20
Хв 20
Хв 20
Хв 16
Хв 0
KuPS
Хв 20
Хв 20
Хв 20
Хв 20
Хв 20
Хв 20
Хв 20
Хв 0
Склади команд
Дані наживо можуть оновлюватися із затримкою
HJK Helsinki
KuPS
Захисник
Півзахисник
Нападник
Очні зустрічі
KuPS веде в очних зустрічах: HJK Helsinki 3, нічиї 2, KuPS 4.
HJK Helsinki
KuPS
Останні зустрічі
9 Матчі
KuPS
HJK Helsinki
HJK Helsinki
KuPS
KuPS
HJK Helsinki
HJK Helsinki
KuPS
KuPS
HJK Helsinki
HJK Helsinki
KuPS
HJK Helsinki
KuPS
KuPS
HJK Helsinki
HJK Helsinki
KuPS
Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватись.
Обговорення матчу
Поділіться думкою про матч. Зберігайте повагу й футбольний фокус.
Будьте першим, хто спокійно поділиться думкою.