Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn vs Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn та Kalju Nomme зіграли внічию 1–1 у турнірі «Meistriliiga».
Матч-центр
Стежте за матчем, щоб обрати сповіщення.
Підсумок матчу
Фінальний свисток · 1–1
Фінальний свистокГоли та ключові події
Усі події →-
79′
Незабитий пенальті FC Levadia Tallinn
Попередні зустрічі
Попередні зустрічі →Kalju Nomme 1:1 FC Levadia Tallinn · 12.04.2026
Kalju Nomme 2:1 FC Levadia Tallinn · 21.09.2025
FC Levadia Tallinn 3:1 Kalju Nomme · 21.06.2025
Турнірний контекст
Турнірна таблицяНаявний знімок турнірної таблиці · Цей матч показано в контексті поточної боротьби в таблиці.
Інші матчі турніру
Головні події
Постачальник даних надав лише частину хронології подій. Фінальний рахунок є авторитетним; відсутні події не вигадуються.
Дані наживо можуть оновлюватися із затримкою
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Очні зустрічі
FC Levadia Tallinn веде в очних зустрічах: FC Levadia Tallinn 3, нічиї 2, Kalju Nomme 2.
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Останні зустрічі
7 Матчі
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Kalju Nomme
FC Levadia Tallinn
Щоб залишити коментар, необхідно авторизуватись.
Обговорення матчу
Поділіться думкою про матч. Зберігайте повагу й футбольний фокус.
Будьте першим, хто спокійно поділиться думкою.